Demokracija
|
torek, 15. julij 2025 ob 09:59 |
Piše: C. R.
Dokaj redno se v črni kroniki pojavljajo poročila o ekstremnih primerih v prometu. Zdaj je to že...
|
|
Demokracija
|
torek, 15. julij 2025 ob 09:38 |
Piše: Vida Kocjan
Golobova koalicija je sprejela škodljivo uredbo o oblikovanju cen določenih naftnih derivatov, s katero močno škodi...
|
|
Demokracija
|
torek, 15. julij 2025 ob 09:30 |
Piše: Andrej Vastl
V juliju 2025 so izsledki javnomnenjskih anket pokazali precej nizko podporo vladi premierja Roberta Goloba, čeprav z manjšimi znaki okrevanja v primerjavi s predhodnim obdobjem.
Po anketi Vox populi (agencija Ninamedia za časnik Dnevnik) je 39,1% vprašanih ocenilo delo...
|
|
Demokracija
|
torek, 15. julij 2025 ob 09:25 |
Piše: Siniša Grmovšek, Bovec
Deset dni pred viškom letošnje poletne sezone sem se v sredo, 2. julija, odpravil na krožno pot po predelski cesti...
|
|
Demokracija
|
torek, 15. julij 2025 ob 09:22 |
Piše: Spletni časopis
Svoboda zahteva takojšnjo izredno sejo parlamenta za preklic referenduma, s katerim sta poskušali Levica in SD nabirati točke pred volitvami prihodnje leto z nasprotovanjem politiki lastne vlade o dodatnemu denarju za obrambo države.
Premier Robert Golob je to...
|
|
Demokracija
|
torek, 15. julij 2025 ob 07:58 |
Piše: Vida Kocjan
Ljubljanski župan Zoran Janković ima močan vpliv na vladajočo koalicijo (Gibanje Svoboda, SD in Levica) in celo na institucije, kot je Agencija RS za okolje (Arso), kar mu omogoča nadaljevanje projektov, kot je kanal C0.
Kljub ostrim kritikam in pravnim zapletom tako...
|
|
Demokracija
|
torek, 15. julij 2025 ob 07:55 |
Piše: dr. Vinko Gorenak
V Izraelu že več kot dve leti divja vojna, ki jo vodi Izrael s palestinskim gibanjem Hamas. Pred dnevi pa je počilo še med Izraelom in Iranom, vpletle so se tudi ZDA, seveda na strani Izraela.
Povprečen državljan Slovenije je seveda o vsem tem informiran na podlagi...
|
|
|
|
<< Začetek < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>
|
Rezultati 56 - 66 od 109 |