Brigita Langerholc

Odstop Marie Mutola jo je zmedel
sreda, 29. avgust 2007 ob 00:20
Slovenski vrhunec četrtega dne svetovnega prvenstva v atletiki, finale teka na 800 m, je bil adrenalinski. Brigita Langerholc je šla odločno v boj, tekla skoraj krog in pol na drugem mestu, tik za sijajno Kenijko Janeth Jepkosgei, ki ji trenutno ni kos nobena tekmovalka na svetu.

Langerholčeva 5. na 800 metrov
torek, 28. avgust 2007 ob 22:26
Brigita Langerholc je na SP v Osaki v finalu teka na 800 m osvojila peto mesto. Mozambičanka Mutola je pred ciljem odstopila.

Langerholčeva peta v teku na 800m
torek, 28. avgust 2007 ob 16:04
Slovenska atletinja Brigita Langerholc je na 11. svetovnem prvenstvu v atletiki v Osaki na Japonskem v finalu teka na 800 m osvojila peto mesto (1:58,52). Zlato odličje je osvojila Kenijka Janeth...

"Brižit" devet desetink za medaljo
torek, 28. avgust 2007 ob 15:38
Brigita Langerholc je v finalu teka na 800 m na SP-ju v Osaki zasedla 5. mesto (1:58,52). Zmagala je Kenijka Janeth Jepkosgei (1:56,04).

Brigita Langerholc je na 800 metrov pritekla do petega mesta na svetu
torek, 28. avgust 2007 ob 14:23
Brigita Langerholc je na svetovnem prvenstvu v atletiki v teku na 800 metrov pritikla do petega mesta. Zmagala je Kenijka Janet Jepkosgei.

Najprej se je morala zjokati
torek, 28. avgust 2007 ob 00:00
Dan po polfinalnem teku svetovnega prvenstva v atletiki, v katerem je Brigita Langerholc na 800 m iz sebe iztisnila zadnji atom moči, je bila četrta olimpijka iz Sydneyja še vedno polna vtisov.

Langerholčeva jutri v finalu
ponedeljek, 27. avgust 2007 ob 13:14
Brigita Langerholc bo v torek, 28. avgusta, ob 14.20 po slovenskem času nastopila v finalu teka na 800 metrov na 11. svetovnem prvenstvu v atletiki v Osaki na Japonskem. Že v nedeljskem polfinalu,...