Miran Vodovnik

Vodovnik osmi na svetu
sobota, 15. avgust 2009 ob 21:28
Slovenski šampion v suvanju krogle Miran Vodovnik je z daljavo 20,5 m osvojil osmo mesto na svetovnem prvenstvu v Berlinu.

Vodovnik v 3. seriji najdlje letos
sobota, 15. avgust 2009 ob 20:35
Linet Masai je z dolgimi koraki tik pred ciljno črto teka na 10. 000 m ugnala Etiopijko Meselech Melkamu. Trenutno poteka finale v metu krogle, kjer nastopa tudi Miran Vodovnik.

Vodovnik z najboljšim letošnjim metom osmi
Miran Vodovnik je s svojim najboljšim letos (20,50 m) osvojil osmo mesto v metu krogle. Svetovni prvak je v Berlinu postal Američan Christian Cantwell (22,03 m).

Izjemen finiš Masaijeve za nepričakovano zlato

Vodovnik in Kozmus že v finalu SP
Sport1.si
sobota, 15. avgust 2009 ob 19:33
Miran Vodovnik je prvi dan atletskega SP v kvalifikacijah dosegel svoj najboljši letošnji rezultat in se uvrstil v finale. Tam je tudi Primož Kozmus, ki je že s prvim metom potrdil normo.

Kozmus in Vodovnik v finalu 12. SP v Berlinu
inDirekt
sobota, 15. avgust 2009 ob 14:44
Zlati olimpionik Primož Kozmus v metu kladiva in Oplotničan Miran Vodovnik v suvanja krogle sta se prvi dan 12. svetovnega atletskega prvenstva v Berlinu v kvalifikacijah zanesljivo priborila finalna nastopa. Kozmus se bo za odličje boril v ponedeljek.

Vodovnik v finalu svetovnega prvenstva
sobota, 15. avgust 2009 ob 11:16
Slovenski atlet Miran Vodovnik je v kvalifikacijah sunil kroglo 20,22 m in se zanesljivo prebil v večerni finale.