TAU Ceramica

Lakovičev španski prvenec?
sreda, 28. maj 2008 ob 21:26
Ljubljana - V finalu španskega košarkarskega prvenstva se bosta pomerila Barcelona Jake Lakoviča in Tau Ceramica. Kdo bo torej nasledil Real Madrid?

Joventut prepreka Lakovičeve Barcelone do finala
sreda, 21. maj 2008 ob 18:16
Ljubljana - V Španiji je na sporedu polfinale košarkarskega prvenstva. Tekmec Barcelone Jake Lakoviča je Joventut, v drugem paru pa se bosta pomerila Tau Ceramica in Unicaja.

Montepaschi drugič do tretjega mesta
nedelja, 4. maj 2008 ob 21:28
Madrid - V tekmi za tretje mesto letošnjega zaključnega turnirja košarkarske evrolige je Montepaschi Siena po podaljšku s 97:93 premagala špansko Tau Ceramico.

Tretje mesto košarkarjem Montepaschija
nedelja, 4. maj 2008 ob 20:27
V tekmi za tretje mesto letošnjega zaključnega turnirja košarkarske evrolige Montepaschi Siena po podaljšku s 97:93 (21:19, 38:41, 61:61, 79:79) premagala špansko Tau Ceramico.

Sieni po podaljšku tretje mesto
nedelja, 4. maj 2008 ob 20:25
Montepaschi Siena je osvojila tretje mesto v Evroligi, na tekmi za tretje mesto je s 97:93 premagala Tau Ceramico. Finale med CSKA-jem in Maccabijem se začenja ob 21.00.

Tau Ceramica - CSKA 79:83
sobota, 3. maj 2008 ob 09:15
Drugi finalisti sklepnega turnirja letošnjega tekmovanja v evroligi so košarkarji moskovskega CSKA, ki so v drugem polfinalu s 83:79 (20:20, 33:39, 57:56) premagali špansko Tau Ceramico. Rusko...

CSKA tretjič zapored v finalu
sobota, 3. maj 2008 ob 00:21
Madrid - Drugi finalisti sklepnega turnirja letošnjega tekmovanja v evroligi so košarkarji moskovskega CSKA, ki so v drugem polfinalu s 83:79 premagali špansko Tau Ceramico.