Madžarska

Bedene v velikem finalu Buenos Airesa
RTV Slovenija
sobota, 17. februar 2018 ob 20:38
Slovenski tenisač Aljaž Bedene se je uvrstil v finale teniškega turnirja v Buenos Airesu. V polfinalu je premagal domačina Federica Delbonisa s 6:4, 2:6 in 6:1.

Domžalčani v Budimpešti dvakrat zadeli, a se niso izognili porazu
Ekipa
sobota, 17. februar 2018 ob 18:54
Madžarski velikan uspešnejši od dvakratnih slovenskih prvakov. Več na Ekipa24.si

Celjani brez možnosti
zurnal24.si
sobota, 17. februar 2018 ob 18:30
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 12. krogu evropske lige prvakov v gosteh izgubili proti poljski ekipi Vive Kielce z 31:37 (17:21).

Celjski rokometaši brez možnosti na Poljskem
Večer
sobota, 17. februar 2018 ob 18:08

Celjske kegljačice na sklepnem turnirju evropske lige
Sportal
sobota, 17. februar 2018 ob 18:04
V povratnih tekmah evropske lige prvakinj so si kegljačice Celja zagotovile napredovanje, kranjski Triglav pa ni mogel preskočiti previsoke nemške ovire. Celjanke so še drugič premagale...

Slovenski prvaki neuspešni na Poljskem: 'Misija osmina finala' že praktično izgubljena?
24ur.com
sobota, 17. februar 2018 ob 17:57
Aktualni slovenski rokometni prvaki iz Celja so v 12. krogu evropske lige prvakov gostovali v Kielcah, po porazu s 37:31, pa so si celjski rokometaši možnosti za napredovanje v osmino...

Kegljačice znova med najboljše štiri v Evropi
Celje.info
sobota, 17. februar 2018 ob 17:39
Celjske kegljačice so v četrtfinalu evropske lige prvakinj tudi na povratnem srečanju v Golovcu ugnale madžarske prvakinje in se uvrstile