Aljaž Pegan

Zaradi doskoka Pegan ob kolajno
nedelja, 18. oktober 2009 ob 17:27
Na 41. svetovnem prvenstvu v gimnastiki v dvorani O2 v Londonu je bil edini slovenski adut za kolajno Aljaž Pegan, saj je že sredi tedna Mitja Petkovšek prvič po letu 2001 obstal v...

Pegan končal na petem mestu
nedelja, 18. oktober 2009 ob 17:01
Na svetovnem prvenstvu v špotni gimnastiki se je slovenski telovadec Aljaž Pegan zaradi slabega doskoka uvrstil na peto mesto. Novi svetovni prvak je Kitajec Kai Zou s končno oceno 16.150.

Aljaž Pegan danes na SP v Londonu v boj za kolajno
nedelja, 18. oktober 2009 ob 09:20
Slovenskega telovadca Aljaža Pegana, ki se je skozi kvalifikacije 41. svetovnega prvenstva v Londonu gladko prebil v finale najboljše osmerice na drogu, danes čaka finalni nastop. Za...

Pegan zaradi doskoka ob medaljo
nedelja, 18. oktober 2009 ob 09:03
Aljaž Pegan je na svetovnem gimnastičnem prvenstvu v Londonu osvojil peto mesto v vaji na drogu. V izjemnem finalu mu je do medalje zmanjkalo 125 tisočink točke.

Pegan ostal brez medalje
Aljaž Pegan je na svetovnem prvenstvu v gimnastiki v Londonu osvojil peto mesto v vaji na drogu. Zmagal je Kitajec Kai Zou pred Nizozemcem Epkejem Zonderlandom in Italijanom Igorjem Cassino.

Če ne bo večjih napak, mora biti nova medalja
Potem ko se Mitja Petkovšek ni prebil v finale bradlje, bo na svetovnem prvenstvu v Londonu danes edini slovenski kandidat za medaljo Aljaž Pegan na drogu.