Moskva

Trajković s kolajno zadovoljen, z njenim sijajem ne
Večer
torek, 5. november 2019 ob 07:06
Tekvondoist Ivan Trajković je v Bariju osvojil bron na evropskem prvenstvu in točke za olimpijsko normo, ki jo bo potrjeval decembra v Moskvi

seniorji.info

Policija nadzira jutranjo prometno konico proti Ljubljani. Kaj so rešitve za zastoje?
Svet 24
torek, 5. november 2019 ob 06:47
Agencija za varnost prometa je v sodelovanju s policijo, Darsom in Zavodom Reševalni pas pred kratkim začela preventivno akcijo Vozi desno, prehitevaj levo!. Več na Svet24.si.si

Conte proti rumenemu zidu
Dnevnik
torek, 5. november 2019 ob 05:00
V nogometni ligi prvakov bodo s tekmami četrtega kroga začeli drugo polovico tekmovanja po skupinah. Med seboj se bodo pomerila ista moštva kot v tretjem krogu. Danes bosta derbija Chelsea – Ajax in Borussia Dortmund – Inter.

Zadnji sovjetski predsednik Gorbačov svari pred jedrsko vojno
Mladina
torek, 5. november 2019 ob 00:00
Zadnji sovjetski voditelj Mihail Gorbačov opozarja, da svetu zaradi napetosti med Rusijo in Zahodom ter jedrskega orožja, ki ga imata, grozi "ogromna nevarnost". V včeraj objavljenem pogovoru za...

Svet 24
ponedeljek, 4. november 2019 ob 20:09
Pred več kot 100 leti je v Baltskem morju potonila ladja, ki je prevažala dragocen tovor za ruskega carja Nikolaja II. Do nedavnega je počival na dnu morja. Več na Svet24.si.si