Tadeja Brankovič

Nemški slavospev
Sportal
nedelja, 4. marec 2007 ob 11:52
Biatlonke so se v Lahtiju na Finskem pomerile na 10-kilometrski zasledovalni tekmi. Prva štiri mesta so osvojile nemške tekmovalke. Odlično je nastopila Tadeja Brankovič.

T & T v boj za deseterico
sreda, 28. februar 2007 ob 12:10
V finskem Lahtiju bodo do nedelje moči merili biatlonci. Danes se bodo na štart 15-kilometrske preizkušnje podale štiri Slovenke, med katerimi imata Tadeja Brankovič in Teja Gregorin...

Po napornem prvenstvu čas za frizerja
ponedeljek, 12. februar 2007 ob 11:16
Za biatlonkama Tadejo Brankovič in Tejo Gregorin je odličen nastop na svetovnem prvenstvu v Anterselvi. Sijajnim predstvam je manjkala le pika na i - medalja.

Za biatlonkama Tadejo Brankovič in Tejo Gregorin je odličen nastop na svetovnem prvenstvu v Anterselvi. Sijajnim predstavam je manjkala le pika na i - medalja.

Nemkam naslov svetovnih prvakinj, Slovenke četrte
nedelja, 11. februar 2007 ob 16:42
Na svetovnem biatlonskem prvenstvu v Anterselvi so se dekleta merila v štafetni preizkušnji. Zmagale so Nemke (Martina Glagow, Andrea Henkel, Magdalena Neuner, Kati Wilhelm), drugo mesto so z...

Brankovičeva deveta
Sportal
sobota, 10. februar 2007 ob 15:47
Na biatlonskem SP v Anterselvi na 12,5 kilometrov s skupinskim startom so Nemke osvojile prva tri mesta. Tadeja Brankovič je bila deveta.

Trojno nemško slavje
sobota, 10. februar 2007 ob 15:39
Na preizkušnji s skupinskim startom je slavila Andrea Henekl pred Martino Glagow in Kati Wilhelm. Najboljša Slovenka je bila Tadeja Brankovič na devetem mestu.