Elisabeth Görgl

Maribor: Görglova vodi prvi vožnji veleslaloma, tri Slovenke v finalu
sobota, 12. januar 2008 ob 13:00
Avstrijka Elisabeth Görgl vodi po prvi vožnji veleslaloma za svetovni pokal alpskih smučark na mariborskem Pohorju in 44. Zlato lisico (1:20,07).

Po prvi vožnjo vodi Avstrijka Görgl
sobota, 12. januar 2008 ob 12:07
Po 1. vožnji veleslaloma, na že 44. tekmovanju za Zlato lisico, je pohorsko strmino najbolje obvladala Avstrijka Elisabeth Görgl.

Rumphuberjevi drugi trening
petek, 30. november 2007 ob 09:43
Alpske smučarke so opravile drugi trening za sobotni smuk svetovnega pokala v Lake Louisu. Najhitrejša je bila Avstrijka Ingrid Rumpfhuber, ki je bila dve stotinki sekunde hitrejša od rojakinje...

Dva obraza Ane Drev
ponedeljek, 26. november 2007 ob 05:15
Italijanka Denise Karbon tudi po drugem veleslalomu za svetovni pokal ostaja nepremagana. Italijanka je minulo soboto v Panorami izkoristila darilo vodilne po prvi vožnji Nicole Hosp, ki je na drugi progi naredila napako in nazadovala 16. mesto. Drugo mesto je osvojil Elisabeth Görgl, tretja pa...