Janne Ahonen

Prva zmaga Ahonena po vrnitvi
petek, 19. julij 2013 ob 09:00
Ljubljana - Finski skakalec Janne Ahonen stopnjuje svojo pripravljenost, od kar se je znova odločil za povratek. Zmagal je namreč v Vuokattiju in osvojil finski pokal.

Ahonen pokazal zobe
torek, 16. julij 2013 ob 11:03
Ljubljana - Na ponedeljkovi tekmi finskega pokala je bil povratnik v karavano smučarskih skokov Janne Ahonen že drugi. Pred njim le Lauri Asikainen.

Ahonen se še lovi, boljši je bil celo mlajši brat
ponedeljek, 15. julij 2013 ob 10:03
Ljubljana - Legendarni finski skakalec Janne Ahonen je že v tekmovalnem pogonu. Na tekmi finskega pokala se sicer še ni proslavil, a ne odstopa od začrtane poti.

Hladnokrvni Ahonen misli resno
torek, 28. maj 2013 ob 09:38
Ljubljana - Vnovična vrnitev legendarnega skakalca Janneja Ahonena bo vnesla pozitivno spremembo v svetovni pokal. A Finec ne želi biti le statist. Rad bi posegel po najvišjih mestih.

Ahonen si je premislil, spet bo skakal
Slovenske novice
torek, 21. maj 2013 ob 14:47
Z reprezentanco je bil dvakrat drugi na olimpijskih igrah (Salt Lake City 2002, Torino 2006), bil je svetovni prvak na mali skakalnici v Trondheimu...

Ahonen se znova vrača v reprezentanco
torek, 21. maj 2013 ob 14:40
Eden najuspešnejših skakalcev na svetu, 36-letni Janne Ahonen, je znova član finske reprezentance. Glavni trener Pekka Niemelae ga je uvrstil na seznam reprezentantov, ki se bodo potegovali za...