Celje

#foto Celje drugič slovenski prvak
nedelja, 28. april 2024 ob 18:10
Nogometaši Celja so tri kroge pred koncem drugič postali državni prvaki, potem ko so na derbiju 33. kroga kroga pred 7242 gledalci premagali Olimpijo z 1:0 z evrogolom Rusa Jegorja Pruceva. Celje ima zdaj 12 točk prednosti pred Olimpijo.

Damir Krznar se je po velikem uspehu zahvalil tudi Pilipčuku in Rieri
Sportal
nedelja, 28. april 2024 ob 18:07
Nogometaši Celja so si z zmago nad Olimpijo pred rekordno polnimi tribunami stadiona Z'dežele zagotovili drugi državni naslov. Trener Damir Krznar je tako prvič, odkar deluje v Sloveniji, postal...

Riera začel, Krznar dokončal – Celje ima drugo šampionsko zvezdico
nedelja, 28. april 2024 ob 18:00
Nogomet: Celjani drugič v klubski zgodovini do naslova državnih prvakov – Krznar čestital tudi Rieri in razkril načrte v poletnem prestopnem roku

Svet 24
nedelja, 28. april 2024 ob 17:41
Nogometaši Celja so drugič v zgodovini postali državni prvaki. Celjani, ki so prvi naslov osvojili v sezoni 2019/20, so tokrat v 33. krogu Prve lige Telemach premagali ljubljansko Olimpijo z 1:0.

V Celju slavijo, ponovno so državni prvaki! (FOTO)
Slovenske novice
nedelja, 28. april 2024 ob 17:40
Tri kroge pred koncem imajo Celjani, ki so na vrhu lestvice celotno sezono z izjemo prvih dveh krogov, 12 točk več od zeleno-belih.

Zanimivo razkritje Damirja Krznarja po osvojitvi naslova: "Povem vam, kaj imamo zalepljeno na steni naše slačilnice ..."
Ekipa
nedelja, 28. april 2024 ob 17:29
Prve besede trenerja Celjanov Damirja Krznarja po osvojitvi naslova. Več na Ekipa24.si

Celjani po zmagi nad Olimpijo do naslova državnih prvakov! (foto, video)
Celje.info
nedelja, 28. april 2024 ob 17:23
Nogometaši Celja so v 33. krogu državnega prvenstva gostili ljubljansko Olimpijo. Derbi vodilnih je v knežjem mestu pričaral pravi nogometni praznik, ki se je po veliki zmagi Celjanov prelevil v...