Letos kolesar Perutnine iz Ptuja Jure Kocjan je že našel novo moštvo. Podpisal je pogodbo z italijansko kontinentalno ekipo Carmiooro A-style.

"Kaj so mi rekli? Finančna kriza. Poišči si novo ekipo! Ostal sem brez besed, se obrnil in odšel," je Jure Kocjan, najboljši kolesar ekipe Perutnina Ptuj na svetovni lestvici, opisal, kako je bil obveščen, da je znova na trgu. Šokantno novico so v zadnjih dveh dneh izvedeli vsi in ne le del...

"Kaj so mi rekli? Finančna kriza. Poišči si novo ekipo! Ostal sem brez besed, se obrnil in odšel," je Jure Kocjan, najboljši kolesar ekipe Perutnina Ptuj na svetovni lestvici, opisal, kako je...

Kocjan drugi v Nemčiji
Sport1.si
nedelja, 14. september 2008 ob 20:02
Slovenski kolesar Jure Kocjan je na dirki po Nürnbergu osvojil drugo mesto. Kolesar Perutnine s Ptuja je na 143 kilometrov dolgi preizkušnji predse spustil le Nemca Andreja Greipla.

Kocjana premagal le Greipel
nedelja, 14. september 2008 ob 18:45
Ljubljana - Kolesarji Perutnine Ptuj so uspešno nastopili na 18. mednarodni kolesarski dirki Rund um die Nürnberger Altstadt (1.1). V ciljnem šprintu glavnine je 2. mesto zasedel Jure Kocjan.

Dve etapi, majica in šesto mesto
ponedeljek, 21. julij 2008 ob 11:58
Po desetih dnevih se je končala dirka Qinghai Lake na Kitajskem, na kateri so nastopali kolesarji Perutnine iz Ptuja. Matej Stare je bil na koncu šesti, Jure Kocjan pa osmi.

Hamilton zmagovalec na Kitajskem
nedelja, 20. julij 2008 ob 13:07
Ljubljana - Zmagovalec 7. kolesarske dirke Okoli jezera Qinghai (2.HC) je Američan Tyler Hamilton. Na odličnem šestem in osmem mestu sta dirko končala Matej Stare in Jure Kocjan.