Mitja Mahorič

Zmaga Mezgeca, šesto mesto Božiča
SiOL.net
ponedeljek, 15. avgust 2011 ob 20:23
Ljubljana - Pretekli vikend je bil zelo uspešen za slovenske kolesarje. Luka Mezgec je zmagal na enodnevni dirki druge kategorije na Poljskem, medtem ko je bil Borut Božič v Londonu 6.

Sedem let garal za rumeno
Delo
ponedeljek, 11. julij 2011 ob 03:08
Slovenski kolesar Grega Gazvoda je na Kitajskem kronal sijajno kolesarjenje ptujske Perutnine.

Gazvodi dirka Okoli jezera Qinghai
SiOL.net
nedelja, 10. julij 2011 ob 13:46
Lanzhou - Slovenski kolesar Gregor Gazvoda je zmagovalec 10. kolesarske dirke Okoli jezera Qinghai (2.HC). V zadnji 9. etapi je zmago slavil Sacha Modolo. Mugerli na 4. mestu v skupnem seštevku.

Tour: gledalka tragična junakinja
Dnevnik
torek, 5. julij 2011 ob 00:10
Verjetno si v marsikateri športni panogi ni mogoče predstavljati, da bi gledalci tako krojili razplet pri vrhu, kot ga na kolesarskih dirkah. Običajno so umaknjeni daleč od linijske črte,...

Rekordna udeležba na 5. Maratonu Alpe Scott
SiOL.net
ponedeljek, 4. julij 2011 ob 14:00
Kamnik - Rekordnih 693 udeležencev iz šestih držav, idealne vremenske razmere in najhitrejša Urša Pintar in Gregor Tekavec z novim rekordom trase so zaznamovali 5. kolesarski Maraton Alpe Scott.

Špilevski slavil na Kitajskem
SiOL.net
petek, 1. julij 2011 ob 21:33
Huzhu - Zmagovalec kriterija, ki je uvod v 10. kolesarsko dirko Okoli jezera Qinghai (2.HC), je Rus Boris Špilevski. Slovenci na dirki uspešno nastopajo že vse od leta 2008.

Grega Bole novi državni prvak
SiOL.net
sobota, 25. junij 2011 ob 18:34
Nova Gorica - Grega Bole, Andrej Rajšp in Polona Batagelj so novi kolesarski državni prvaki pri članih. Pri mladincih je slavil Martin Otoničar pri mlajših mladincih pa Žiga Ručigaj.