Boštjan Skubic

Skuba uspešno skozi kvalifikacije v Laguna Seci
nedelja, 25. julij 2010 ob 19:02
Slovenski motociklistični dirkač Boštjan Skubic se je uspešno uvrstil na dirko na dirkališču Mazda Raceway v Laguni Seci.

Olje in dim v Laguni Seci
sobota, 24. julij 2010 ob 07:59
Prvi dirkaški dan na dirkališču Laguna Seca v ZDA se za našega Boštjana Skubica ni končal tako, kot bi si 36 letni Ljubljančan sam želel.

Skubic z Rossijem, Stonerjem, Lorenzom in ostalimi
petek, 23. julij 2010 ob 08:55
Slovenski motociklist, 36 letni Boštjan Skubic se ta konec tedna mudi v Laguni Seci v Kaliforniji, kjer bo nastopil na dirki ameriškega prvenstva v razredu do 600 kubičnih centimetrov.

Skubic blizu, a vseeno daleč od točke
ponedeljek, 12. julij 2010 ob 09:47
Po težavah v uvodnih krogih prvega prostega treninga je slovenski cestno-hitrostni motorist Boštjan Skubic pristal na predzadnjem 17. mestu in le za dve mesti zgrešil želeno točko za svetovno...

Skubic 17. v Brnu
nedelja, 11. julij 2010 ob 20:07
Brno - Boštjan Skubic, cestnohitrostni motociklistični dirkač iz Ljubljane, je na dirki svetovnega prvenstva razreda 600 supersport v Brnu v nedeljo osvojil 17. mesto.

Skubic v vročem Brnu dirko končal na 17. mestu
nedelja, 11. julij 2010 ob 18:49
Strokovni sokomentator motociklističnih dirk na POP TV Boštjan Skubic je ta konec tedna v Brnu nastopil na dirki svetovnega prvenstva v razredu 600 supersport in osvojil 17. mesto.

Skubic z 22. startnega mesta v Brnu
nedelja, 11. julij 2010 ob 11:45
36-letni Boštjan Skubic iz Ljubljane je v soboto končal kvalifikacijski dan za dirko svetovnega prvenstva v motociklizmu v razredu Supersport 600 v Brnu na Češkem.