KK Crvena zvezda

Legenda Olimpije ostala brez posla
zurnal24.si
petek, 18. oktober 2019 ob 17:08
Budućnost iz Podgorice je sporazumno prekinila sodelovanje s trenerjem Slobodanom Subotićem po porazu z Arko iz Gdynie.

V živo: na delu Rebec s Cibono, Cedevita Olimpija želi podaljšati niz neporaženosti
SiOL.net
petek, 18. oktober 2019 ob 15:18
V soboto se bodo košarkarji Cedevite Olimpije na tekmi tretjega kroga lige ABA v Laktaših pomerili z Igokeo in skušali podaljšati niz zmag v...

Petrov: Upam, da nas bo Zvezda podcenjevala
RTV Slovenija
petek, 18. oktober 2019 ob 14:02
V tretjem krogu Lige ABA bodo košarkarji Krke skušali popraviti vtis s prve domače tekme, ko niso bili kos FMP-ju. V nedeljo v Novo mesto prihaja zdaj FMP-jev "bratski" klub – Crvena zvezda, ki...

Subotić po 7 tekmah že ni več trener Budućnosti
petek, 18. oktober 2019 ob 12:08
Košarkaški klub Budućnost iz Podgorice je sporazumno prekinil sodelovanje s trenerjem Slobodanom Subotićem po porazu s poljsko Arko iz Gdynie.

Žalgiris z izjemno zadnjo četrtino zadal Realu prvi poraz v sezoni
četrtek, 17. oktober 2019 ob 23:00
Košarkarji madridskega Reala so v 3. krogu Evrolige doživeli prvi poraz v tej sezoni. Žalgiris je pred 15. 100 gledalci zmagal s 86:73, potem ko je zadnjo četrtino dobil kar z 29:13.

Krka z visoko zmago opravila "generalko" za Crveno zvezdo
četrtek, 17. oktober 2019 ob 21:07
Košarkarji Krke so na uvodni tekmi 3. kroga državnega prvenstva premagali Zlatorog s 104:70. Novomeščani so dobili vse četrtine nadgradili zmago v Ligi ABA v Zadru.

Popoln košarkarski krog prvič po 12 letih
četrtek, 17. oktober 2019 ob 16:04
V drugem krogu Lige ABA so se zmage veselili Cedevita Olimpija, Koper Primorska in Krka ter s tem poskrbeli za zgodovinski uspeh slovenskih klubov v jadranski ligi.