Blanka Vlašić

Vjesnik, Hrvaška: Brez poroke do Londona
torek, 26. avgust 2008 ob 10:00
Hrvaško skakalko v višino so čakali do zgodnjih jutranjih ur v Hrvaški hiši v Pekingu, kjer so slavili vse hrvaške kolajne. Blanka Vlašić je peta je hrvaška olimpijka, ki je v Pekingu osvojila kolajno. V hotelu Zhaolong so se vsi hoteli fotografirati z njo, delila je podpise na majice,...

OI: Pregled 15. dneva
vest.si
sobota, 23. avgust 2008 ob 23:37
Zaključek atletskih tekmovanj ter nekaterih ekipnih športov.

Po 34 zmagah poraz
sobota, 23. avgust 2008 ob 18:03
Hrvaška skakalka v višino Blanka Vlašić je bila v svoji disciplini na olimpijskih igrah v Pekingu pravzaprav edina favoritinja za končno zmago. Vendar pa favoriti ne zmagujejo vedno.

Hrvatica Vlašićeva le srebrna
Sport1.si
sobota, 23. avgust 2008 ob 15:56
Belgijska atletinja Tia Hellebaut je na olimpijskih igrah v Pekingu osvojila zlato odličje v skoku v višino. Belgijka je preskočila 2,05 metra. Druga je bila Hrvatica Blanka Vlašić (2,05).

Hellebautova premagala Vlašićevo
sobota, 23. avgust 2008 ob 15:45
V skoku v višino je v ženski konkurenci Belgijka Tia Hellebaut pripravila veliko presenečenje, saj je osvojila zlato medaljo pred prvo favoritko Blanko Vlašić.

Le srebro za Vlašićevo
sobota, 23. avgust 2008 ob 14:59
Hrvaška skakalka v višino Blanka Vlašić je ostala brez zlatega olimpijskega odličja. V odločilni seriji na 205 centimetrih je nova olimpijska prvakinja postala Belgija Tia Hellebaut.

Atleti vstopajo v Ptičje gnezdo
četrtek, 14. avgust 2008 ob 08:31
Liu Xiang, Usain Bolt, Jelena Isinbajeva, Blanka Vlašić in drugi velikani svetovne atletike nestrpno pričakujejo začetek olimpijskega tekmovanja. Ptičje gnezdo se bo zanje odprlo v petek.