Adela Šajn

Adela Šajn: Pred tekmo si lakiram nohte
torek, 29. april 2008 ob 16:38
Gostja tokratne Sportalove "Desetmetrovke" je telovadka Adela Šajn, ki je v letošnjem svetovnem pokalu v Cottbusu na gredi zasedla peto mesto.

Sašo Bertoncelj v Mariboru spet ostal brez želene kolajne
sobota, 26. april 2008 ob 17:41
Telovadec Sašo Bertoncelj, edini današnji slovenski finalist - v nedeljo se bodo predstavil še Adela Šajn, Mitja Petkovšek, Aljaž Pegan in Alen Dimic - svetovnega pokala v športni gimnastiki v...

Na Šalamunovem memorialu Slovencem pet finalov
petek, 25. april 2008 ob 21:21
V današnjih kvalifikacijah 41. Šalamunovega memoriala, svetovnega pokala v športni gimnastiki, so od Slovencev najbolj navdušili Sašo Bertoncelj, Adela Šajn in Mitja Petkovšek.

Telovadka Adela Šajn prvič v karieri presegla petnajstico
ponedeljek, 14. april 2008 ob 00:18
Slovenski telovadci, ki so na vzhod Nemčije na eno najprestižnejših tekem svetovnega pokala odpotovali oslabljeni brez poškodovanega Aljaža Pegana, so v preteklosti po zaslugi Mitje Petkovška in Pegana dosegli številne zmage.

Petkovšek po padcu v Cottbusu peti
nedelja, 13. april 2008 ob 17:11
Na tekmi svetovnega gimnastičnega pokala v Cottbusu je Mitja Petkovšek po padcu zasedel peto mesto, kar je uspelo tudi Adeli Šajn.

Peto mesto Adele Šajn
nedelja, 13. april 2008 ob 16:29
Slovenska telovadka Adela Šajn je v finale svetovnega pokala v Cottbusu na gredi dosegla peto mesto. Ena njenih najboljših uvrstitev v karieri je tudi lepo darilo za 18. rojstni dan.

Šajnova peta v Cottbusu, Petkovšek kljub padcu prav tako
nedelja, 13. april 2008 ob 16:28
Potem ko je Adela Šajn v finalu na gredi z visoko oceno 15,075 točke po dobrem nastopu osvojila peto mesto na svetovnem pokalu v Cottbusu, je slabše nastopil Mitja Petkovšek na bradlji.