Davisov pokal

Bedene najvišje doslej
Dnevnik
torek, 20. februar 2018 ob 04:15
Najboljši slovenski teniški igralec Aljaž Bedene pravi, da takšnega vzdušja kot v Buenos Airesu ni doživel še nikjer na svetu. Ljubljančana že danes čaka nastop v Riu de Janeiru.

Od sezone si veliko obeta
Večer
ponedeljek, 19. februar 2018 ob 07:30

Vrnitev Serene Williams s porazom
Dnevnik
ponedeljek, 12. februar 2018 ob 10:10
Slovenske teniške igralke obstale v prvi evroafriški skupini pokala federacij. Aljaž Bedene v Buenos Airesu.

Kvalifikant Bašić po skalpu Wawrinke zmagal v Sofiji
RTV Slovenija
nedelja, 11. februar 2018 ob 22:33
Mirza Bašić je senzacionalno osvojil turnir ATP v Sofiji. 26-letni tenisać in Bosne in Hercegovine je v finalu premagal Mariusa Copila s 7:6, 6:7 in 6:4.

Tomaš Berdych nič več za Češko v Davisovem pokalu
Ekipa
nedelja, 11. februar 2018 ob 17:28
Trenutno 16. igralec na lestvici ATP ne bo več branil barv svoje domovine v prestižnem tekmovanju. Več na Ekipa24.si

Poraza Slovenk
Dnevnik
petek, 9. februar 2018 ob 00:00
Slovenska ženska teniška reprezentanca v pokalu federacij izgubila s Hrvaško in Madžarsko.

Copil z 12 asi gladko odpravil Kavčiča
četrtek, 8. februar 2018 ob 16:54
Blaž Kavčič je izpadel v osmini finala turnirja v Sofiji. Marius Copil je bil boljši s 6:2 in 6:2 po uri in šestih minutah. 193 cm visoki Romun je na 99. mestu na lestvici ATP.