Andrei Kirilenko

EP v košarki: Rusija srečno do brona proti Makedoniji
nedelja, 18. september 2011 ob 19:00
Rusija je v tekmi za 3. mesto premagala Makedonijo z 72:68 (17:13, 36:30, 52:50).

Hrabri Makedonci za las prekratki v boju za bronasto medaljo z Rusi
nedelja, 18. september 2011 ob 18:36
Košarkarji Rusije so na 37. evropskem prvenstvu v Kaunasu osvojili bronasto medaljo. V predzadnji tekmi prvenstva so premagali Makedonijo z 72:68 (17:13, 36:30, 52:50).

Rusi po srditem boju z Makedonci bronasti
nedelja, 18. september 2011 ob 18:29
Na 37. evropskem košarkarskem prvenstvu v Litvi so v tekmi za tretje mesto po izenačenem srečanju Rusi uspeli premagati Makedonce z 72:68.

Španci z lahkoto do drugega naslova
nedelja, 18. september 2011 ob 16:49
Španski košarkarji so še drugič zapored postavli evropski prvaki. V finalu 37. EP v Litvi so brez večjih težava premagali Francijo, ki ni imela nikakršnih možnosti za zmago (98:85). V...

Preko Španije ni šlo
sobota, 17. september 2011 ob 00:20
V finalu evropskega košarkarskega prvenstva v Litvi se bosta pomerili reprezentanci Španije in Francije. Prvi so bili boljši od Makedonije, Francozi pa od Rusije.

EP v košarki: za naslov prvakov se bosta pomerila Španija in Francija
petek, 16. september 2011 ob 22:20
Španski košarkarji so v polfinalu ugnali Makedonijo (92:80), medtem ko je bila Francija boljša od Rusije (79:71).

V boj za evropski prestol Španci in Francozi
petek, 16. september 2011 ob 18:25
V velikem finalu košarkarskega evropskega prvenstva se bosta pomerili reprezentanci Španije in Francije. Aktualni evropski prvaki so v polfinalu ugnali Makedonce, 'galski petelini' pa...