Blaža Klemenčič

Gorsko kolesarstvo: Spitzeva premočna, Klemenčičeva na 21. mestu
sobota, 23. avgust 2008 ob 09:56
Nemška gorska kolesarka Sabine Spitz (1:45:11) je zmagovalka olimpijskega krosa na igrah v Pekingu. Srebrno kolajno je osvojila Poljakinja Maja Wloszezowska (+0:41), bron pa je pripadel Rusinji...

Spitzeva premočna, Klemenčičeva na 21. mestu
sobota, 23. avgust 2008 ob 08:07
Nemška gorska kolesarka Sabine Spitz je osvojila zlato medaljo na olimpijskem krosu. Blaža Klemenčič je bila 21.

sobota, 23. avgust 2008 ob 08:01
Nemška gorska kolesarka Sabine Spitz je zmagovalka olimpijskega krosa na igrah v Pekingu. Slovenka Blaža Klemenčič je dirko s krogom zaostanka končala na neuradnem 21. mestu.

Blaža Klemenčič na 21. mestu
Sport1.si
sobota, 23. avgust 2008 ob 07:56
Nemška gorska kolesarka Sabine Spitz (1:45:11) je zmagovalka olimpijskega krosa na igrah v Pekingu, medtem ko je Blaža Klemenčič pristala na neuradnem 21. mestu.

Blažinih muk konec krog pred ciljem
sobota, 23. avgust 2008 ob 07:26
Peking - Nemška gorska kolesarka Sabine Spitz si je po vrhunski predstavi okrog vratu nadela zlato olimpijsko odličje v krosu. Blaža Klemenčič na 21. mestu daleč od pričakovanj.

Zlato Nemki, Klemenčičeva 21.
sobota, 23. avgust 2008 ob 06:18
Slovenska gorska kolesarka Blaža Klemenčič je olimpijsko preizkušnjo končala na 21. mestu. Najbolje se je odrezala Sabine Spitz, ki je Nemčiji prikolesarila novo zlato kolajno.

V soboto Klemenčičeva in Ponomarenkova
petek, 22. avgust 2008 ob 23:06
Ljubljana - Predzadnji dan olimpijskih iger bo postregel z dvema slovenskima nastopoma. Kajakašica na mirnih vodah Špela Ponomarenko bo nastopila v finalu, kolesarko Blažo Klemenčič pa čaka nastop v krosu.