Tom Boonen

Napolitanu etapa, Boonen ostaja v rumenem
četrtek, 31. januar 2008 ob 17:36
Italijan Danilo Napolitano je zmagovalec pete etape kolesarske dirke po Katarju. Belgijec Tom Boonen je z današnjim tretjim mestom zadržal rumeno majico.

Loddo zmagovalec četrte etape
sreda, 30. januar 2008 ob 16:52
Italijan Alberto Loddo je zmagovalec četrte etape kolesarske dirke po Katarju. Član Tinkoffa je na 131,5 kilometra dolgi preizkušnji slavil pred Tomom Boonenom in Sebastianom Siedlerjem.

Loddo prehitel Boonena
sreda, 30. januar 2008 ob 14:42
kolesarji so na dirki Po Katarju opravili s četrto etapo od šestih. Tokrat je slavil Italijan Alberto Loddo, ki brani barve Tinkoffa. Prvo mesto v skupnem seštevku še vedno drži Tom Boonen.

Nepremagljivi Boonen
torek, 29. januar 2008 ob 17:02
Belgijski kolesar Tom Boonen, član Quick Stepa, je na etapni kolesarski dirki Po Katarju dobil še tretjo etapo zapored in tako povečal vodstvo v skupnem seštevku. Matej Mugerli je zasedel 55. mesto.

Boonen niza zmage
torek, 29. januar 2008 ob 16:57
Nekdanji svetovni kolesarski prvak Belgijec Tom Boonen na kolesarski dirki po Katarju niza zmago za zmago. Kolesar Quick Stepa je bil najboljši tudi v tretji etapi.

Boonen zopet najhitrejši
torek, 29. januar 2008 ob 16:56
Ljubljana - S 3. etapo se je v Katarju nadaljevala 7. kolesarska dirka po Katarju (2.1). Že tretjo zaporedno zmago, če upoštevamo tudi ekipni prolog, je dosegel Belgijec Tom Boonen.

Boonen prevzel komando
ponedeljek, 28. januar 2008 ob 16:25
Doha - Z 2. etapo se je nadaljevala kolesarska dirka po Katarju (2.1). Zmagovalec etape je v ciljnem šprintu ubežnikov postal Belgijec Tom Boonen, ki je prevzel tudi vodstvo v skupnem seštevku.