Cadel Evans

Rodriguez že na petem mestu svetovne lestvice
ponedeljek, 13. junij 2011 ob 16:35
Aigle - Po končani dirki Criterium du Dauphine je Mednarodna kolesarska zveza objavila novo lestvico točkovanja dirk svetovnega koledarja. Philippe Gilbert ostaja na 1. mestu.

Wigginsu dirka, Brajkovič ostal deveti
Dolenjski list
ponedeljek, 13. junij 2011 ob 07:20
Britanski kolesar Bradley Wiggins je zmagovalec 63. dirke Dauphine Libere. Drugo mesto je osvojil Avstralec Cadel Evans, tretji pa je bil Kazahstanec Aleksander Vinokurov. Zmago na zadnji etapi od...

Generalka pred slovitim Tour de France pripadla Wigginsu
nedelja, 12. junij 2011 ob 19:00
Britanski kolesar Bradley Wiggins je zmagovalec 63. dirke Dauphine Libere. Najboljši Slovenec je bil Janez Brajkovič na devetem mestu.

Generalka pred Tour de Franceom pripadla Britancu Wigginsu
nedelja, 12. junij 2011 ob 18:53

Kriterij Dauphine: Wigginsu prestižna dirka
nedelja, 12. junij 2011 ob 17:50
Kolesarska elita je opravila s 63. izdajo dirke Dauphine Libere, ki jo je dobil Britanec Bradley Wiggins (Sky).

Wigginsu Criterium du Dauphine, Brajkovič 9.
La Toussuire - Bradley Wiggins je zmagovalec 63. kolesarske dirke Criterium du Dauphine (2.WT). V zadnji 7. etapi je drugo zaporedno zmago na dirki slavil Joaquin Rodriguez. Brajkovič na 9. mestu.

Kriterij Wigginsu, Brajkovič 9.
nedelja, 12. junij 2011 ob 17:46
Bradley Wiggins je zmagovalec 63. dirke Dauphine Libere. Najboljši Slovenec na dirki Janez Brajkovič, ki je lani to preizkušnjo končal na prvem mestu, je bil na zadnji etapi in skupno deveti.