sobota, 31. julij 2010 ob 15:21
Štiri slovenske štafete so se poslovile do tekmovanja v Barceloni

Rekorda Marlene Ottey tudi za promocijo Slovenijo
sobota, 31. julij 2010 ob 14:33
Barcelona - Marlene Ottey se je po teku na 4x100 metrov v zgodovino prebila kot najstarejša udeleženka EP s 50-leti Marlene Ottey. Pred tem je bila s 47-leti najstarejša Nicole Brakebusch-Leveque.

Slovenske štafete brez finala
sobota, 31. julij 2010 ob 13:25
Na 20. evropskem prvenstvu v atletiki v Barceloni so peti, predzadnji dan tekmovanj, vse štiri slovenske štafete niso uvrstile v finale.

sobota, 31. julij 2010 ob 13:01
Merlene Ottey je tekla v slovenski štafeti 4 x 100 metrov in postala najstarejša udeleženka v zgodovini evropskih prvenstev.

Merlene Ottey
sobota, 31. julij 2010 ob 12:38
Običajno sem v zaključku vedno prehitevala tekmice, tokrat pa je bilo zame kar težko, ker tega nisem mogla. Toda občutek, teči s toliko mlajšimi tekmovalkami, je sijajen.

Slovenski štafeti brez finala
sobota, 31. julij 2010 ob 12:02
Na 20. evropskem prvenstvu v atletiki v Barceloni se peti, predzadnji dan tekmovanj, slovenski štafeti na 4 X 100 m nista uvrstili v finale. Tina Murn, Sabina Veit, Kristina Žumer in Merlene Ottey...

Slovenski štafeti 4 X 100 m prepočasni za finale
sobota, 31. julij 2010 ob 11:50
Tina Murn, Sabina Veit, Kristina Žumer in Merlene Ottey so bile skupno 13. (44,30), moška sprinterska štafeta pa ni prišla do cilja.