Riccardo Ricco

Vrečer 12. na dirki GP Kanton Aargau
četrtek, 7. junij 2012 ob 21:07
Gippigen - Uzbekistanec Sergej Lagutin je zmagovalec 49. enodnevne kolesarske dirke GP Kanton Aargau (1.1). Od treh Slovencev, ki so bili na štartu dirke, so vsi prikolesarili v cilj.

Kumpu Velika nagrada Južne Koroške, Mezgec 5.
nedelja, 3. junij 2012 ob 17:58
Velikovec - Slovenec Marko Kump je zmagovalec enodnevne kolesarske dirke za Veliko nagrado južne Koroške (1.2). Član ekipe Adria Mobil je bil najmočnejši v ciljnem šprintu glavnine.

Furdi ponovno tretji
nedelja, 20. maj 2012 ob 21:43
Nenzing - Slovenski kolesar Blaž Furdi je osvojil 3. mesto na enodnevni kolesarski dirki za Veliko nagrado Vorarlberga. Člana avstrijske ekipe Tirol sta premagala Gernot Auer in Riccardo...

Furdi tretji na dirki avstrijskega pokala
nedelja, 13. maj 2012 ob 20:13
Lasnitzhohe - Slovenski kolesar Blaž Furdi je na dirki VN Marktgemeinde Lasnitzhohe zasedel 3. mesto. Pred kolesarjem ekipe Tirol sta ciljno črto prečkala domačina Riccardo Zoidl in Josef...

Prva zmaga Furdija v sezoni
nedelja, 6. maj 2012 ob 16:29
Poysdorf - Slovenski kolesar Blaž Furdi je zmagovalec enodnevne dirke GP Sportland NO. Na 2. dirki letošnjega avstrijskega pokala je kolesar ekipe Tirol tekmecem pobegnil v zadnjem krogu.

»Podvoz bo«
Primorski dnevnik
sobota, 28. april 2012 ob 18:15
Zagotovilo deželnega odbornika

Mugerli prvi na Avali, Kump drugi
nedelja, 22. april 2012 ob 22:10
Beograd - Slovenski kolesar Matej Mugerli je zmagovalec enodnevne kolesarske dirke druge kategorije Banja Luka-Beograd II. Dvojno zmago kolesarjev ekipe Adria Mobil je dopolnil Marko Kump.