Paolo Bettini

Cavendish svetovni prvak, Božič sedmi
nedelja, 25. september 2011 ob 16:13
Köbenhavn - Britanec Mark Cavendish je novi svetovni kolesarski prvak. Avstralec Matthew Goss je bil 2., Nemec Andre Greipel pa 3. Borut Božič je zasedel 7. mesto.

Svetovno prvenstvo zadnja dirka Gorazda Štanglja!
nedelja, 25. september 2011 ob 09:01
Köbenhavn - Osemintridesetletni kolesar Gorazd Štangelj bo danes nastopil na svojem zadnjem svetovnem prvenstvu v karieri. To bo že njegov 14. nastop v članski kategoriji.

Izjemna priložnost za Boleta in Božiča
sobota, 24. september 2011 ob 19:18
Köbenhavn - S cestno dirko članov se bo v nedeljo zaključilo 78. svetovno prvenstvo v kolesarstvu. Obeta se zelo nepredvidljiva dirka, na kateri bo nastopilo tudi šest Slovencev.

Hvastija brez sprememb
sreda, 14. september 2011 ob 00:30
Slab teden pred začetkom svetovnega prvenstva cestnih kolesarjev v Koebenhavnu so v ospredju zanimanja zadnje odločitve selektorjev. Selektor slovenske reprezentance Martin Hvastija ni spreminjal...

Bennati prvi mož italijanske reprezentance
torek, 13. september 2011 ob 19:15
Milan - Vodstvo Italijanske kolesarske zveze je na tiskovni konferenci objavilo imena kolesarjev, ki bodo barve Italije branili na svetovnem prvenstvu v Kobenhavnu na Danskem.

Gattu Trofeo Matteotti, Nose tik za deseterico
nedelja, 31. julij 2011 ob 17:51
Pescara - Oscar Gatto je zmagovalec 65. izvedbe enodnevne kolesarske dirke Trofeo Matteotti (1.1). Na 2. in 3. mesto sta se uvrstila Davide Rebellin in Miguel Rubiano. Tomaž Nose je zasedel 11....

Gilbertu dirka v San Sebastianu, Štangelj 37.
sobota, 30. julij 2011 ob 17:28
San Sebastian - Belgijec Philippe Gilbert je zmagovalec 31. izvedbe enodnevne kolesarske dirke Clasica San Sebastian (1.WT). Na 2. in 3. mesto sta se uvrstila Carlos Barredo in Greg Van Avermaet.