Levi Leipheimer

Leipheimer vrnil udarec
torek, 17. februar 2009 ob 08:07
Ljubljana - Američan Levi Leipheimer, ki je že dvakrat slavil zmago na kolesarski dirki po Kaliforniji, je tudi letos že oblečen v rumeno majico vodilnega.

Leipheimer odpovedal nastop na cestni dirki
petek, 26. september 2008 ob 18:50
Varese - Ameriška kolesarska reprezentanca bo na svetovnem prvenstvu v Vareseju nastopila le s petimi tekmovalci. Šesti, ki je bil na listi, Levi Leipheimer je namreč odpovedal svoj nastop.

Alberto Contador praktično že prvi na kolesarski dirki po Španiji
sobota, 20. september 2008 ob 19:17
Španec Alberto Contador (Špa/Astana) vodi tudi po predzadnji etapi 63. kolesarske dirke po Španiji. V 20. etapi, gorskem kronometru od kraja La Granje de San Ildefonso do Alto de Navcerrade (17,1...

Contador odbil napad Leipheimerja
sobota, 20. september 2008 ob 18:52
Američan Levi Leipheimer je dobil kronometer v predzadnji etapi Vuelte, a skupna zmaga se nasmiha Špancu Albertu Contadorju.

Contador potrdil zmago
sobota, 20. september 2008 ob 18:11
Ljubljana - Pred kolesarsko karavano na 63. kolesarski dirki Po Španiji je le še etapa s ciljem v Madridu. Zmagovalec današnje posamične gorske vožnje na čas je Levi Leipheimer.

Contador znova razred zase
nedelja, 14. september 2008 ob 19:23
Alberto Contador je zmagovalec 14. etape kolesarske dirke po Španiji. Drugo mesto je osvojil njegov moštveni sotekmovalec, Levi Leipheimer, tretji pa je bil Ezequiel Mosquera.

Spet vroči Contador
nedelja, 14. september 2008 ob 18:57
Na Vuelti je že drugo etapo zapored slavil Španec Alberto Contador. V 14. etapi je na ciljnem vzponu ugnal Američana Levi Leipheimerja in s tem še povečal vodstvo v skupnem seštevku.