Vasja Simčič

1. SNL: Triglav blizu točke v Mariboru, Aluminij s prvo zmago
sobota, 4. avgust 2012 ob 22:30
Nova Gorica - Celjski nogometaši tako ostajajo neporaženi. Po dveh zmagah so danes v Novi Gorici dosegli še drugi neodločen izid, čeprav so bili tudi blizu zmage, predvsem v prvem polčasu...

Celjani po štirih krogih še vedno neporaženi
Slovenske novice
sobota, 4. avgust 2012 ob 22:06

Triglav do konca grozil Mariboru
sobota, 4. avgust 2012 ob 20:13
Maribor je v četrtm kolu Prve lige šele z zadetkom Marcosa Tavares v 87. minuti iz enajstmetrovke ugnal Triglav. Celje in Gorica sta se v slovenskem Las Vegasu razšli brez zmagovalca (1:1)....

Celjani še naprej neporaženi
sobota, 4. avgust 2012 ob 20:06
Nova Gorica - Nogometaši Gorice in Celja so se v 4. krogu 1. slovenske nogometne lige razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1).

Olimpija Ljubljana - Gorica 1:3
Primorska.info
nedelja, 29. julij 2012 ob 23:38
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 3. krogu 1. slovenske nogometne lige izgubili proti Gorici z 1:3 (0:2).

Po evropskem slovesu še poraz proti Gorici
nedelja, 29. julij 2012 ob 21:58
Ljubljana - Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 3. krogu 1. slovenske nogometne lige izgubili proti Gorici z 1:3 (0:2), za katero je Sandi Arčon dosegel dva zadetka.

Maribor z 1:3 slavil v Murski Soboti, Gorica pa v Ljubljani
nedelja, 29. julij 2012 ob 18:00
V 3. krogu Prve lige je bilo največ zanimanja namenjenega "evropskemu" derbiju Mure in Maribora v Fazaneriji. Zmagali so vijoličasti z 1:3.