Manchester City

Ali nogomet potem še ne bo prišel domov?
RTV Slovenija
sobota, 26. november 2022 ob 10:25
Bleda igra brez ideje, kjer je prečka preprečila ponovitev Brazilije 1950. Po vznesenosti po uvodnem razbitju Irana s 6:2 je Anglija pristala na trdnih tleh in se zavedela, da mogoče pa v Katarju...

Nekdanji igralec Manchester Cityja in Juventusa športni direktor slovenskega prvoligaša?
Ekipa
petek, 25. november 2022 ob 09:45
Štirikratni prvaki iščejo vlagatelje iz tujine. Več na Ekipa24.si

V Kamerunu rojeni Embolo zadel za tri točke Švicarjev
četrtek, 24. november 2022 ob 09:48
Breel Embolo je izkoristil zaspanost kamerunske obrambe na začetku drugega polčasa in v skupini smrti svetovnega nogometnega prvenstva v Katarju popeljal Švico do zmage nad petkratnimi afriškimi...

Kontroverzni Zambijec se je delal norca iz Kanadčanov
Delo
četrtek, 24. november 2022 ob 08:27
Na svetovnem prvenstvu v nogometu je v ospredje stopil tudi glavni sodnik Janny Sikazwe. Pred desetimi meseci je konec tekme označil že v 85. minuti.