Zlatko Dedič

To zanima tudi Katanca: kako so igrali?
ponedeljek, 7. januar 2013 ob 11:27
V letu 2012 je dres članske reprezentance obleklo 31 Slovencev. Nekateri so napredovali, drugi obstali na mestu, tretji nazadovali ... Njihov učinek smo zbrali v statističnem pregledu.

MMC-jeva športna osebnost leta: Darko Đurić
ponedeljek, 31. december 2012 ob 17:14
"Ljudje bi bolj morali ceniti trud, ki ga invalidi vlagamo v to, da normalno živimo, kot pa izražati sočutje zaradi stvari, ki jih ne moremo početi," razmišlja plavalec Darko Đurić, športnik...

2012: leto ločitev, porok in rojstev
Slovenske novice
četrtek, 27. december 2012 ob 07:25
Primož Peterka naj bi božične praznike le preživel skupaj z družino.

Dedič, Ponomarenko Janić in Žbogar o novoletnih željah
Primorska.info
ponedeljek, 24. december 2012 ob 08:54
V uredništvu Primorska.info smo za novoletne želje povprašali tri vrhunske obalne športnike, Zlatka Dediča, Špelo Ponomarenko Janić ter Vasilija Žbogarja.

Dedić zadel, Bochum z visoko zmago v četrtfinale
sreda, 19. december 2012 ob 21:08
Nogometaši Bochuma so v osmini finala nemškega pokala premagali 1860 München s 3:0. Prvi zadetek na tekmi je dosegel Zlatko Dedić v 30. minuti.

Zlatko Dedić: leto, v katerem ni manjkalo zadetkov
sreda, 19. december 2012 ob 18:31
Ljubljana - Tako v klubu kot v reprezentanci se je boril za svoj status. In bil uspešen. V letu, ki je za njim, namreč ni manjkalo golov.

Chelsea v drugem polčasu razbil Leeds
sreda, 19. december 2012 ob 17:40
V nemškem pokalu je Zlatko Dedić za Bochum dosegel uvodni gol, Porurci pa so zlahka ugnali leve iz Münchna. V Italiji se je Lazio po zaslugi gola v 94. minuti rešil v podaljšek in na koncu po...