Raša Sraka Vuković

Sraka zmagala, Polavderjevo še čaka finalni nastop
nedelja, 10. maj 2009 ob 18:40
Ljubljana - Tudi drugi dan svetovnega pokala v Tuniziji je Slovenija prišla do odličja. Zanj je poskrbela Raša Sraka, ki je zmagala v kategoriji do 70 kg. Lucijo Polavder še čaka finale v najtežji kategoriji.

Popusti, da boš kasneje zmagal
Sport1.si
torek, 28. april 2009 ob 11:56
Urška Žolnir je na prvenstvu stare celine zadnjo soboto v mesecu aprilu postala evropska prvakinja v kategoriji do 63 let in s tem ponovila dosežek Raše Sraka izpred šestih let.

Raša Sraka tretja v Hamburgu
nedelja, 22. februar 2009 ob 17:24
Hamburg - Slovenska judoistka Raša Sraka je drugi dan velike nagrade Hamburga osvojila tretje mesto in tako izmed četverice slovenskih nastopajočih edina vknjižila odmevnejšo uvrstitev.

Tretje mesto Srake
Sport1.si
nedelja, 22. februar 2009 ob 17:14
Slovenska judoistka Raša Sraka je drugi dan velike nagrade Hamburga z nagradnim skladom 100.000 ameriških dolarjev osvojila tretje mesto.

Lucie Decosse se je spravila nad Srako
ponedeljek, 9. februar 2009 ob 09:00
Prvo letošnje grand slam tekmovanje v judu v Parizu z nagradnim skladom 154.000 ameriških dolarjev je privabilo 383 judoistov iz 49 držav. Na blazine so stopili štirje slovenski predstavniki. Simon Mohorovič (do 66 kg), Tina Razinger (do 63 kg) in Aljaž Sedej (do 81 kg) so ostali brez...

Raša Sraka peta v Parizu
inDirekt
nedelja, 8. februar 2009 ob 18:38
Drugi dan judo turnirja za veliki slam v Parizu, kjer se borci in borke v dvorani Paris Bercy merijo za nagradni sklad 154.000 ameriških dolarjev, je bil za slovensko reprezentanco bolj uspešen kot prvi. Judoistka bežigrajskega kluba Raša Sraka je v kategoriji do 70 kg osvojila peto mesto,...

Sraka v Parizu do petega mesta
Sport1.si
nedelja, 8. februar 2009 ob 17:41
Judoistka bežigrajskega kluba Raša Sraka je v kategoriji do 70 kg osvojila peto mesto, medtem ko je Aljaž Sedej (do 81 kg) ostal brez uvrstitve.