Tomislav Karamarko

nedelja, 21. junij 2020 ob 22:40
V Domžalah je bil v 90. minuti mož odločitve za prvo zmago novega trenerja Dina Skenderja rezervist Haris Kadrić.

Bravo po skalpu Olimpije boljši tudi od Mure
sobota, 20. junij 2020 ob 20:02
Nogometaši Brava so v 29. krogu slovenskega nogometnega prvenstva vpisali še šesto zaporedno zmago, potem ko so v Šiški premagali Muro z 1:0 (0:0).

Bravo nadaljuje niz: Mura na kolenih; remi Celja in Sežane
sobota, 20. junij 2020 ob 17:43
Nogometaši Brava so v uvodni tekmi 29. kroga državnega prvenstva z 1:0 strli Muro, kar je njihova šesta zaporedna zmaga, četrta v "pokoronskem obdobju".

Učinkovita Mura zaostruje boj za naslov slovenskega prvaka
sreda, 17. junij 2020 ob 00:00
Štiri tekme, štiri zanesljive zmage. To je junijski izkupiček Mure, ki je na Fazaneriji nadigrala tudi drugouvrščene Celjane. Danes zvečer bo v Stožicah ljubljanski derbi.

(FOTO) Celje zapravilo zgodovinsko priložnost, visoko slavje Mure na Fazaneriji
torek, 16. junij 2020 ob 21:35
Na Fazaneriji je Mura prekinila niz 18 tekem Celja brez poraza, za nameček mu je zadala enega najtežjih v prvenstvu. Zmagala je s 3:1

seniorji.info

Mura ekspres povozila Celjane
torek, 16. junij 2020 ob 21:06
Nogometaši Mure so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje s 3:1 (2:1).