Matic Osovnikar

Osovnikar pet stotink za finalom
zurnal24.si
sreda, 30. julij 2008 ob 20:20
Škofjeločan Matic Osovnikar se na mednarodnem atletskem mitingu v Leverkusnu ni uvrstil v finale teka na 100 m. Z 10,40 je dosegel skupno osmi čas, z 10,15 je zmagal Američan Carlos Moore.

Osovnikar v Leverkusnu brez finala
SiOL.net
sreda, 30. julij 2008 ob 20:10
Leverkusen - Škofjeločan Matic Osovnikar se na mednarodnem atletskem mitingu v Leverkusnu ni uvrstil v finale teka na 100 m.

Z državnim rekordom bi bil finale zelo blizu
RTV Slovenija
sreda, 30. julij 2008 ob 10:01
Matic Osovnikar je vedno najboljše teke prihranil za največja tekmovanja in tudi v Peking odhaja odlično pripravljen. Tiha želja je finale.

Šestakova in Osovnikar dobro pripravljena za OI v Pekingu
Dnevnik
ponedeljek, 28. julij 2008 ob 20:25
Atleta Marija Šestak (Mass) in Matic Osovnikar (Mass) na olimpijske igre (OI) v Pekingu odhajata dobro pripravljena in optimistično razpoložena. Šestakova je marca letos osvojila bron na...

Večer
ponedeljek, 28. julij 2008 ob 18:04

Za medaljo bo treba skočiti prek 15 metrov
ponedeljek, 28. julij 2008 ob 17:25
Atleta Marija Šestak in Matic Osovnikar sta v Kranju predstavila olimpijske načrte. Šestakova meni, da bo treba za kolajno skočiti prek 15 metrov.