TeamSlovenia

Žbogar bronast na svetovnem prvenstvu: “Kdor čaka, dočaka”
Nova24TV
nedelja, 29. november 2015 ob 07:52
Najboljši slovenski jadralec Vasilij Žbogar je na svetovnem prvenstvu razreda finn v morju pred Novo Zelandijo osvojil bronasto medaljo. V zadnji regati najboljše deseterice je bil šesti in je s 112 točkami zaostal le za Britancem Gilesom Scottom (48) in Francozom Jonathanom Lobertom (93)....

Zgodovina se ponavlja: kraljevski par Kristalne palače ostajata Karmen in Matjaž
nedelja, 22. november 2015 ob 12:14
Kristalna palača je ta konec tedna gostila drugi tek na najvišjo stavbo v Sloveniji, Alive Step Up. Sodelovalo je več kot 500 tekačev iz Slovenije in tujine, padel pa je tudi nov absolutni...

sobota, 21. november 2015 ob 17:16
Več kot 500 tekačev iz Slovenije in tujine se je pognalo na vrh najvišje stavbe v Sloveniji - 89 metrov visoke Kristalne palače.

Srebro, ki je vredno zlata
ponedeljek, 19. oktober 2015 ob 08:20
Poraz odbojkarjev Slovenije v finalu evropskega prvenstva so slovenski uporabniki spletne platforme Twitter pospremili s ponosom in čestitkami.

Srebro, vredno zlata: S pravimi vodji in trenerji je Slovenija najboljša
Slovenske novice
ponedeljek, 19. oktober 2015 ob 08:08
Srebro odbojkarjev Slovenije v finalu evropskega prvenstva odmeva tudi na družabnem omrežju.

"Ko ekipa diha kot eno, je vse mogoče"
ponedeljek, 19. oktober 2015 ob 07:02
Uspeh slovenskih odbojkarjev na evropskem prvenstvu je odmeval tudi v slovenski tvitosferi, kjer so varovancem Andree Gianija čestitali številni tviteraši, športniki in tudi s športnih zvez.

''Ko ekipa diha kot eno, je vse mogoče. To so s srebrom potrdili odbojkarji''
nedelja, 18. oktober 2015 ob 22:00
Slovenski odbojkarji, ki so na evropskem prvenstvu v Sofiji osvojili fantastično srebrno medaljo, so sprožili buren odziv na socialnih omrežjih.