ponedeljek, 3. maj 2010 ob 10:00
Mednarodna kolesarska zveza predlaga disciplinski postopek tudi zoper Besničana Tadeja Valjavca.

Valjavec z moštvom AG2R na Giru
petek, 30. april 2010 ob 18:30
Pariz - Francosko kolesarsko moštvo AG2R je sporočilo devetčlansko postavo za bližnjo dirko po Italiji, v kateri bo tudi slovenski kolesar Tadej Valjavec.

petek, 30. april 2010 ob 18:05
Francosko kolesarsko moštvo AG2R je danes sporočilo devetčlansko postavo za bližnjo dirko po Italiji. V ekipi je tudi Slovenec Tadej Veljavec.

Valjavec tretji na Dirki po Trentinu
ponedeljek, 26. april 2010 ob 23:20
Leta 2003 je Tadej Valjavec kolesarsko Dirko po Trentinu, ki vsako leto služi kot generalka pred Girom, končal na 3. mestu.

Kazahstanec Vinokourov me hoče v ekipi
ponedeljek, 26. april 2010 ob 00:20
Liege – Kolesarsko ime tedna je zagotovo 37-letni Alexandre Vinokourov. Razvpiti Vino je zmagal na etapni dirki Po Trentinu, na kateri so slovenski hribolazci Tadej Valjavec, Tomaž Nose in Jure...

Vinokurov le 12 stotink pred Riccojem
petek, 23. april 2010 ob 20:42
Aleksander Vinokurov je za las postal zmagovalec kolesarske Dirke po Trentinu. Najboljši Slovenec je bil Tadej Valjavec, ki je zasedel 12. mesto.

Valjavec 12. po Trentinu
petek, 23. april 2010 ob 20:12
Zadnjo, 172 kilometrov dolgo etapo (Arco–Alpe di Pampeago, Tesero), je dobil Italijan Domenico Pozzovivo (Colnago – CSF Inox), ki je v cilju za tri sekunde ugnal rojaka Riccarda Ricca (Ceramica...