Tanja Poutiainen

V ŽIVO: Tina za vodilno 42 stotink sekunde
Slovenske novice
nedelja, 22. januar 2012 ob 08:45
Včeraj je dosegla najboljšo letošnjo uvrstitev v veleslalomu. Jo bo tudi danes v slalomu?

V ŽIVO: Tino izrinile na četrto mesto

Tina četrta: Težko sem se zbrala
Včeraj je dosegla najboljšo letošnjo veleslalomsko uvrstitev, danes je slalom končala na četrtem mestu.

Zlata lisica: Mazejeva po četrtem mestu v cilju zavrnila rokovanje z Lovšetom
nedelja, 22. januar 2012 ob 08:32
Črnjanka Tina Maze je bila v slalomu na 48. Zlati lisici v Kranjski Gori četrta, za zmagovalko, Avstrijko Michaelo Kirchgasser, pa je zaostala 1,66 sekunde. Na tekmi za svetovni pokal alpskih...

Mazejeva kljub dobri vožnji tik pod zmagovalnim odrom
nedelja, 22. januar 2012 ob 08:22
Michaela Kirchgasser je zadržala prvo mesto po prvi vožnji slaloma za Zlato lisico v Kranjski Gori in zanesljivo zmagala pred Tanjo Poutiainen in Veroniko Zuzulovo. Na četrtem mestu je ostala Tina...

Mazejeva: »Težka je ta vitranška strmina«
nedelja, 22. januar 2012 ob 07:34