Mateja Robnik

Robnikova prebila led
torek, 2. september 2008 ob 11:27
Ljubljana - Mateja Robnik je z zmago v veleslalomu južnoameriškega pokala v El Coloradu v Čilu prebila tekmovalni led nove smučarske sezone. Maruša Ferk druga.

Alpske smučarke odletele v Čile
petek, 15. avgust 2008 ob 20:14
Danes je del slovenske ženske reprezentance v alpskem smučanju odpotoval na priprave v Čile. Mateja Robnik, Ana Drev, Ilka Štuhec in Maruša Ferk bodo pod vodstvom glavnega trenerja Boža Jaklina...

petek, 15. avgust 2008 ob 16:00
Alpske smučarke Mateja Robnik, Ana Drev, Ilka Štuhec in Maruša Ferk so odpotovale na priprave v Čile kjer bodo vadile do 7. septembra.

Če ne zmaga Karbonova, pa Görglova
sobota, 15. marec 2008 ob 13:57
Zadnje dejanje sezone 2007/08 v alpskem smučanju, ženski veleslalom, je pripadel Elisabeth Görgl. Mateja Robnik je bila 15.

Po polovici vodi Hospova, Robnikova 14.
sobota, 15. marec 2008 ob 11:07
Avstrijka Nicole Hosp vodi po prvi vožnji veleslaloma na finalu svetovnega pokala v italijanskem Bormiu. Edina Slovenka Mateja Robnik je 14.

Anja Pärson slavila, Ilka Štuhec dvanajsta
nedelja, 9. marec 2008 ob 15:33
Švedska alpska smučarka Anja Pärson je zmagovalka superkombinacije za svetovni pokal v švicarski Crans Montani. Za Švedinjo sta se uvrstili Nemka Maria Riesch (+0,20) in Američanka Lindsey Vonn...