Matjaž Ceraj

Polavderjevo čaka obračun za bron
nedelja, 26. april 2009 ob 12:24
Ljubljana - V gruzijskem Tbilisiju poteka zadnji dan evropskega prvenstva v judu. Lucijo Polavder (nad 78 kg) v popoldanskih urah čaka obračun za bron, medtem ko je Matjaž Ceraj (nad 100 kg) že končal z nastopi.

Sedej drugi v Budimpešti, Ceraj peti
nedelja, 15. februar 2009 ob 17:58
Po uspehih ženske judo reprezentance na svetovnem pokalu na Dunaju, so se z dobrimi uvrstitvami izkazali tudi moški, ki so se za točke svetovnega pokala borili v Budimpešti. Aljaž Ceraj je v...

Lucija Polavder je osvojila bron
petek, 15. avgust 2008 ob 13:13
Lucija Polavder je dobila odločilni boj za bronasto kolajno. Z borbeno igro je premagala Korejko Nayoung Kim. Judoist Matjaž Ceraj je nastop na svojih prvih igrah končal v 37 sekundah.

Ceraj končal po 37 sekundah
petek, 15. avgust 2008 ob 07:46
Slovenski judoist Matjaž Ceraj je v Pekingu v kategoriji nad 100 kilogramov izgubil prvi dvoboj proti Belorusu Juriju Ribaku.

37 sekund debija
petek, 15. avgust 2008 ob 07:44
Judoist Matjaž Ceraj je nastop na svojih prvih olimpijskih igrah končal hitro. Belorus Jurij Ribak ga je z iponom premagal v 37 sekundah. Lucija Polavder se je uvrstila v četrtfinale.

Ceraj zdržal le 37 sekund
Sport1.si
petek, 15. avgust 2008 ob 07:31
Slovenski judoist Matjaž Ceraj je na olimpijskih igrah v Pekingu v kategoriji nad 100 kilogramov izgubil prvi dvoboj proti Belorusu Juriju Ribaku in čaka zdaj na morebitno uvrstitev v repasaž.