Krimovke tretje

Ekipa
sobota, 5. september 2015 ob 19:26
Rokometašice Krima Mercatorja so osvojile tretje mesto na 12. memorialu Vinka Kandije. Slovenska zasedba je v petek premagala avstrijski Hypo s 33:25 (17:10), nato pa izgubila obe današnji tekmi: črnogorska Budućnost je bila boljša z 28:23 (14:8), hrvaška Podravka iz Koprivnice pa s 25:24 (13:11).

Črnogorska ekipa je osvojila prvo mesto, saj je v petek premagala Podravko s 32:15 (18:5). Za letošnjo zmagovalko evropske lige prvakinj na sklepnem turnirju v Budimpešti se je uvrstila Podravka, ki je poleg Krima v današnji dopoldanski tekmi ugnala še Hypo s 27:21 (14:13).

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.