Veličasten niz Iličića odmeva, Napoli stoodstoten, Črnigojevi presenetili Fiorentino

SiOL.net
nedelja, 17. oktober 2021 ob 17:09
Slovenski reprezentant Josip Iličić je na dvoboju med Empolijem in Atalanto svoji ekipi do prepričljive gostujoče zmage (4:1) pomagal z dvema zadetkoma, sredi drugega polčasa pa zapravil še strel z bele točke in z njim zamudil priložnost, da bi vpisal hat-trick. Iličić je edini tujec v serie A, ki se od sezone 2010/11 redno uvršča med strelce! Vodilni Napoli je nanizal že osmo zaporedno zmago, Juventus pa je premagal Romo in se povzpel na sedmo mesto. Na zadnji tekmi kroga je Venezia Domna Črnigoja v ponedeljek z 1:0 premagala Fiorentino.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.