Sanjski preobrat Atletica, Oblak spet pisal zgodovino. Real komaj rešil točko proti Elcheju.

sobota, 22. januar 2022 ob 23:11
Španski nogometni prvak Atletico je uprizoril izjemen preobrat. Po prvem polčasu je proti Valencii doma zaostajal z 0:2, na koncu pa, dva zadetka je dosegel v zadnjih minutah, premagal netopirje s 3:2. Jan Oblak je šele kot četrti vratar v zgodovini španskega prvenstva vknjižil jubilejni 250. nastop. Drugouvrščena Sevilla je doma remizirala s Celto in zaostanek za vodilnim Realom, ki je v nedeljo gostil Elche in se s težavami ognil porazu, znižala na štiri točke. Betis se je po prepričljivi zmagi pri Espanyolu utrdil na tretjem mestu.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.