Mastnak v Scuolu tik pod stopničkami, Gloria Kotnik pristala v bolnišnici

sobota, 14. januar 2023 ob 14:39
Deskar Tim Mastnak je na paralelnem veleslalom za svetovni pokal v Scuolu osvojil četrto mesto. Potem ko je bil Celjan najhitrejši v kvalifikacijah, je v polfinalu in tekmi za tretje mesto storil manjši napaki in ostal brez stopničk, kljub temu pa je dosegel najboljši izid v veleslalomu v tej sezoni. Mastnak je bil tudi edini slovenski predstavnik v izločilnih bojih. Rok Marguč je zasedel 24. mesto, Žan Košir in Gloria Kotnik pa sta ostala brez uvrstitve. Edina slovenska predstavnica je po po padcu v kvalifikacijah zaradi poškodbe kolena pristala v bolnišnici.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.