Nov poraz Olimpije

Sportal
torek, 31. januar 2023 ob 19:15
Hokejisti HK SŽ Olimpija so še naprej prikovani na dno razširjenega avstrijskega prvenstva, v katerem so možnosti za deseterico in dodatne boje za končnico iz dneva v dan bolj pičle. Manj kot teden dni zatem, ko je v Tivoli prišel novi trener Antti Karhula, je na klopi Olimpije videl že tretji poraz. Danes jih je v Hali Tivoli s 5:2 premagal Linz, ki se krčevito bori za šesto mesto in neposredno vstopnico za četrtfinale. Po prvi tretjini je bilo še izenačeno 1:1, po drugi so zmaji zaostajali le za gol, v zadnjih 20 minutah igre pa so gostje zavladali na tivolskem ledu.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.