Domov

Kdo je vplivnež, ki se mu je očitno uspelo prebiti v Evropski parlament
N1
nedelja, 9. junij 2024 ob 20:06
Znani so rezultati vzporednih evropskih volitev na Cipru, eno ime pa posebej preseneča. Velik uspeh naj bi dosegel...

Nujno bo boljše zavarovanje za slabo vreme
nedelja, 9. junij 2024 ob 20:00
Škoda, ki jo povzročijo naravne nesreče, je čedalje večja. Kljub temu so zavarovalne vsote prenizke.

Blaž Janc in Domen Makuc z Barcelono osvojila rokometno ligo prvakov
nedelja, 9. junij 2024 ob 19:58
V finalnem dvoboju na zaključnem turnirju v Kölnu so Katalonci z 31:30 premagali danski Aalborg, pri katerem si kruh sicer služi še en Slovenec Aleks Vlah.

Gajser drugi v Latviji: »Zadovoljen sem s končnim izkupičkom«
Slovenski motokrosist Tim Gajser je osvojil drugo mesto na dirki svetovnega prvenstva v latvijskem Kegumsu, potem ko je bil v obeh vožnjah drugi.

Kako (ni)so igrali: Kek nima mirnega spanca
nedelja, 9. junij 2024 ob 19:57
Pripravili smo analizo, kako so slovenski nogometni reprezentanti igrali na pripravljalnih tekmah z Armenijo (2:1) in Bolgarijo (1:1). Večina jih še ni v pravi formi.

Video in foto: V Avstriji klestila debela toča, razvil se je tudi tornado