Državno prvenstvo v judu za mlade v Puconcih

pomurje.si
nedelja, 27. marec 2016 ob 01:01
V Puconcih je bilo včeraj državno prvenstvo v judu za mlade na katerem je sodelovalo 309 mladih iz vse Slovenije. Včeraj smo že poročali o tem ,da sta postala državna prvaka med 12 letniki: Nejc Kalamar iz Judo kluba Klima center Tratnjek Beltinci in David Lang iz Judo kluba Murska Sobota. Danes k včerajšnjim rezultatom dodajmo še rezultate pomurskih judoistov v mladinski konkurenci. Drugo mesto v kategoriji do 90 kg je osvojil Narsej Lacković, tretji mesti pa sta zasedla; v kategoriji do 66 kg Uroš Vozlič in do 73 kg Grega Novak vsi iz judo sekcije Partizana Ljutomer.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.