Hamburg previsoka ovira za Celjane

sobota, 16. marec 2013 ob 17:57
Dvorana Zlatorog je danes gostila prvo tekmo osmine finala lige prvakov med Celjani in nemškim Hamburgom. Gostje so veljavi za favorite v tem obračunu, a domači so pred tekmo obljubljali, da bodo skušali letos odvzeti še drugim skalp nemškemu moštvu. A jim ni uspelo, v prvem polčasu bili enakovreden nasprotnik do izida 6:6 v 10. minuti, nato pa so sledile črne celjske minute, gostje so ušli na +4 in domači v nadaljevanju niso uspeli več ujeti priključka do predvsem od daleč strelsko razpoloženih gostov iz severa Nemčije, ki so polčas dobili za sedem golov (20:13)...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.