Fak na počasnih smučeh

Večer
ponedeljek, 18. marec 2013 ob 00:00
S kraljevskima biatlonskima preizkušnjama, tekmama s skupinskim startom, se je včeraj v Hanti Mansijsku v Rusiji končala sezona svetovnega pokala. Med trideseterico najboljših biatloncev in biatlonk sta nastopila slovenska predstavnika - Teja Gregorin je osvojila 14. mesto, Jakov Fak je bil 26. Fak, ki je zaradi bolezni na marčevskih tekmah tekmoval veliko slabše kot v prejšnjem delu sezone, je včeraj zaradi slabe uvrstitve izgubil tretje mesto v skupnem seštevku svetovnega pokala, vseeno pa se lahko pohvali z daleč najboljšo slovensko uvrstitvijo v končni razvrstitvi...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.