Pregled športnih dogodkov

pomurje.si
ponedeljek, 7. april 2014 ob 01:01
V kraju Rena del Rojale pri Udinah v Italiji so na 16. mednarodni kolesarski dirki med 150 kolesarji nastopili tudi člani Športnega društva Team turbo Tropovci. Na 70 km dolgi progi je v ciljem sprintu v absolutni konkurenci osvojil peto mesto Dušan Hajdinjak, Primož Obal je bil osmi in Goran Salavec 25.ti. Ob koncu so bili kolesarji razvrščeni še po kategorijah. Med kadeti je Primož Obal osvojil prvo mesto, Dušan Hajdinjak pa je bil tretji med veterani. Tropovski kolesarji pa se že pripravljajo za nedeljski 5. pokal Občine Tišina, kjer bo nastopilo blizu 400 kolesarjev.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.