Scamacca z odličnimi igrami za Atalanto prepričal tudi Spallettija
četrtek, 23. maj 2024 ob 18:58
Selektor italijanske reprezentance Luciano Spalletti je objavil seznam 30 nogometašev, ki se bodo potegovali za nastop na prihajajočem evropskem prvenstvu. Italija je branilka naslova.

Rafael Nadal že v prvem krogu proti Alexandru Zverevu
četrtek, 23. maj 2024 ob 17:01
Že prvi krog Rolanda Garossa prinaša teniško poslastico. 14-kratni zmagovalec Roland Garrosa Rafael Nadal se bo srečal z olimpijskim prvakom in četrtim nosilcem Alexandrom Zverevom.

Kanadčani in Slovaki v polfinalu
četrtek, 23. maj 2024 ob 16:18
Na svetovnem prvenstvu elitne divizije v hokeju sta znana prva polfinalista. Kanada je s 6:3 v četrtfinalu premagala Slovaško, Švica pa s 3:1 Nemčijo.

Merlier najhitrejši v sprintu v Padovi, v petek karavana najbližje Sloveniji
četrtek, 23. maj 2024 ob 13:13
Belgijec Tim Merlier (Soudal Quick Step) je zmagal na 18. etapi Dirke po Italiji od Fiere di Primiera do Padove, ki je bila dolga 178 km. Ravninska trasa je pričakovano minila v znamenju...