Laburist Sadiq Khan tretjič izvoljen za župana Londona
sobota, 4. maj 2024 ob 19:07
Londonski župan iz vrst britanskih laburistov Sadiq Khan je na volitvah osvojil rekordni tretji mandat, je poročal britanski BBC, potem ko so vsa okrožja v britanski prestolnici sporočila volilne...

Elsnerjev Le Havre do pomembne zmage v boju za obstanek
sobota, 4. maj 2024 ob 18:23
Nogometaši Le Havra so v 32. krogu francoske lige gostili Strasbourg in ga premagali s 3:1. Z novimi tremi točkami so dva kroga pred koncem vsaj začasno varni pred izpadom v drugo ligo.

#video Narvaez na uvodni etapi Gira v sprintu ugnal Pogačarja
sobota, 4. maj 2024 ob 17:57
Ekvadorski kolesar Jhonatan Narvaez (Ineos Grenadiers) je zmagovalec prve etape dirke po Italiji v okolici Torina (140 km). Slovenski as Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) je zasedel tretje mesto, potem ko je na zadnjem klancu opravil vse delo ob...

Rusija Zelenskega uvrstila na seznam iskanih oseb
sobota, 4. maj 2024 ob 17:29
Rusija je na seznam iskanih oseb uvrstila ukrajinskega predsednika Volodimirja Zelenskega, poročajo ruske tiskovne agencije, ki se sklicujejo na seznam iskanih oseb notranjega ministrstva v Moskvi. Razlogov za uvrstitev Zelenskega na seznam v Moskvi

Arsenal do nove zmage in še čaka na spodrsljaj Cityja
sobota, 4. maj 2024 ob 16:32
Nogometaši Arsenala bodo tudi po 36. krogu na vrhu angleške lestvice. Topničarji so tokrat s 3:0 ugnali Bournemouth ter imajo štiri točke prednosti pred Manchester Cityjem. Ta pa ima še dve tekmi v dobrem, danes ob 18.30 se bo meril