Avstralija

Neža Klančar za enajst stotink zgrešila nastop v finalu
petek, 16. februar 2024 ob 18:55
Slovenska plavalka je na svetovnem prvenstvu v plavanju v Dohi v polfinalu na 50 metrov delfin s časom 26,08 sekunde zasedla 12. mesto

Neža Klančar s 26,08 brez finala na 50 m delfin
petek, 16. februar 2024 ob 18:07
Neža Klančar se na svetovnem prvenstvu v plavanju v Dohi ni uspela uvrstiti v polfinale na 50 m delfin. S časom 26,08 je zasedla skupno 12. mesto, v drugi polfinalni skupini je bila šesta.

Medvedjev sporočil slabo novico
petek, 16. februar 2024 ob 12:26
Nekdanji prvi igralec sveta Danil Medvedjev je zaradi poškodbe odpovedal nastop na turnirju v Dohi.

Avstralija čaka na "kraljevsko" poroko: Premier Anthony Albanese na valentinovo zaprosil svojo partnerko
Svet 24
petek, 16. februar 2024 ob 08:41
Premier se je na družbenih omrežjih pohvalil z zaroko z Jodie Haydon, s katero sta v razmerju štiri leta, združila pa ju je ljubezen do istega ragbi kluba.

Jennifer Lopez končno razkrila, zakaj je trajalo 18 let, da sta se z Benom Affleckom ponovno zbližala
Svet 24
petek, 16. februar 2024 ob 08:18
Jennifer Lopez je v radijski oddaji "The Kyle & Jackie O" razkrila, zakaj sta z Benom Affleckom potrebovala skoraj dvajset let, da sta se ponovno zbližala.

Rus se še vedno ne počuti dobro
Sportal
petek, 16. februar 2024 ob 08:10
Tretji teniški igralec sveta Rus Danil Medvedjev, finalist turnirja za veliki slam v Avstraliji, je zaradi utrujenosti in poškodbe stopala odpovedal nastop na turnirju ATP serije 250 v Dohi, ki se...